لوگو ussd

USSD Panel ارائه دهنده خدمات خريد کد USSD

با امکان تست و پشتيباني رايگان


021-910 26 910

پاسخگویی تلفنی: 9 الی 17 پنچ‌شنبه‌ها 9 الی 13

هشت دلیل مهم برای اینکه همین امروز باید برای کسب‌وکار خود کد USSD تهیه کنیم


حتماً نام USSD به گوشتان خورده، کدی که باعث ارتباط شما با مشتریانتان بدون نیاز به اینترنت می‌شود و صاحبان کسب‌وکار به‌راحتی با داشتن شماره تلفن مشتریان خود می‌توانند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند و این مخاطبان را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنند.

اگر صاحب کسب‌وکار هستید و برای تهیه این نوع کدها تردید دارید تا آخر این مقاله با ما باشید تا متوجه شوید که کد USSD چه مقدار اهمیت دارد و چه اندازه می‌تواند به شما در تسهیل کسب‌وکارتان کمک کند.


1- ارسال پیامک به تمامی مشتریان حتی سیم کارت هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند.

درگذشته سامانه‌های پیامکی از قوی‌ترین ابزارهای لازم هر کسب‌وکار برای ارتباط با مشتری‌هایشان بودند، اما رفته‌رفته با به‌روز شدن فنّاوری و فرستاده شدن تبلیغات بیهوده فراوان علاوه برداشتن هزینه‌های زیاد برای صاحبان کسب‌وکار و کم بودن کار آرایی آن به‌نوعی این تبلیغات به یک پیام مزاحمت‌آمیز تبدیل‌شده بودند و اثری معکوس داشتند یعنی به‌جای جذب مشتری باعث فرار کردن مشتری از آن کسب‌وکار می‌شدند. دلیل آن‌هم این بود که این پیام‌ها برای افرادی فرستاده می‌شدند که هیچ ارتباطی به آن افراد نداشت و باعث ناخشنودی افراد می‌شد.

امروزه کدهای USSD این مشکل را برای صاحبان کسب‌وکار و همچنین گیرندگان مربوطه این پیام رفع کرده و پیام بی‌هدف برای افراد نمی‌رود و این پیام برای مخاطبینی می‌رود که این کد دستوری را گرفته باشند، افرادی که جذب مجموعه شما شده‌اند، حتی اگر پیام‌های تبلیغاتی را مسدود کرده باشند.

همان‌طور که گفته شد زمانی مخاطب جذب یک کسب‌وکار شود، کد دستوری USSD را می‌گیرد که این بدان معناست مشتری نسبت به دریافت پیامک از سمت مجموعه شما مشتاق است و برایش مفید می‌باشد. نکته‌ای که در اینجا وجود دارد این است که هزینه پرداختی بابت هر پیامک دیگر بی‌هدف نخواهد بود بلکه این هزینه صرف مشتریان واقعی می‌شود و می‌توان پیام ها را متناسب با خصوصیات هر فرد به‌صورت جداگانه ارسال نمود.2-صرفه جویی و هدفمندکردن تبلیغات

همیشه افرادی که در زمینه تبلیغات فعالیت دارند مانند مشاورین تبلیغات و یا افرادی که آگهی تبلیغاتی را می دهند با دو چالش مواجه هستند: یک حذف تبلیغات بیهوده و ضعیف و دو بهبود دادن تبلیغات هدفمند و سود ده.

امروزه به وسیله کد USSD می‌توان با قراردادن تبلیغات خود در رسانه‌های پرمخاطب یا متوسط به مقدار زیادی با رصد مخاطبین اصلی خود تبلیغاتی مفید و اثربخشی را پیدا کرد که با این کار هزینه های اضافی تبلیغات بیهوده کاهش پیدا خواهدکرد.3-احراز هویت بدون نیاز به نام کاربری و رمزعبور

باتوجه به عملکرد کد USSD بر مبنای سیم‌کارت دیگر نیاز نیست مشتری لاگین(login) کرده و احرازهویت شود، هنگامی که آن خط را شماره‌گیری می‌کند مشخص می‌شود که آن فرد مشتری شماست و امنیت‌های لازم فعال می‌شوند.

سرعت‌ بالا و سهولت در درخواست از دیگر مزیت‌های این کد است که برای زمانی که در قسمت امورمشتریان، مشتری درخواست مهمی را اعم از ثبت نام، تقاضای استخدام، دریافت اطلاعات شخصی، خرید و درخواست مرخصی و... استفاده می‌شود.4-قرعه‌کشی و نظرسنجی رایگان برای مشتری و کسب وکار و آنالیز لحظه ای

نظرسنجی و یا گرفتن انتقادات پیشنهادات از مهم‌ترین استراتژی‌های هر کسب‌وکاری است تا به‌وسیله آن از نقاط ضعف خدمات و یا محصولاتتان آگاه شوید و با سلایق مشتریان خود آشنایی پیدا کنید. در این پنل یعنی پنل USSD نظرسنجی به راحتی و بسیار سریع و بدون هیچ هزینه و زمانی صورت می‌گیرد که بسیار به مشتری شما حس خوبی می‌دهد و هم برای کسب‌وکار شما بسیار مهم است.

در این مدل نظرات مشتریان به‌وسیله یک نمودار آن‌هم فقط با یک کلیک انجام می‌گیرد و برای نظرات متفاوت چه مثبت و چه منفی پیام‌های جداگانه و متناسب با نظرشان ارسال می‌گردد. این روش بسیار خوبی است تا مشتریانی که نارضایتی داشته‌اند به مشتریان وفادار تبدیل بشوند.

از دیگر کارهایی که موجب می‌شود تا کسب‌وکارتان پیشرفت داشته باشد و فروش بالایی داشته باشید مسابقه و قرعه‌کشی است که دیگر با USSD مشکلات گذشته در ثبت این قرعه‌کشی‌ها وجود ندارد.5-پرداخت به نسبت کیفیت و رندی خط

در کشور ما این کدها دردسترس هستند و از دو رقمی تا بیش از ده رقمی پیدا می‌شود. کد دورقمی تنها 90 شماره دارد پس کدی باارزش است و به نسبت گران و همچنین ممکن است با دیر اقدام کردن در جهت تهیه آن شانس از داشتن کد رند و کوتاه را از دست بدهید.

در USSD هم مانند شماره تلفن هرچه رند تر باشند و کوتاه‌تر می‌توان گفت که جلوه‌ای جذاب از برند شمارا ارائه می‌کنند و کار آیی بهتری نیز دارند.6- باشگاه مشتریان کامل به همراه اپلیکیشن اندروید

اولین گام مدیریت ارتباط با مشتری ثبت تلفن و ایجاد ارتباط‌های بعدی است که با کد USSD دیگر به‌راحتی این کار امکان پذیر است و نیاز به ثبت شماره مشتریان بر روی کاغذ یا ثبت دستی این شماره در سیستم مانند گذشته نیست. با این روش می‌توان به افرادی که نه به مجموعه شما مراجعه کرده و نه تماس گرفته‌اند را با تماس گرفتن به مشتری تبدیل نمایید.7-ارتباط ساده تر با مشتری

شرکت‌هایی که مانند قدیم کار می‌کنند با یک مشکل جدی مواجه هستند و آن‌هم این می‌باشد که آن‌چنان اطلاعاتی از کاربران خود ندارند و محروم بودن از ابزارهای ارتباط مشتریان از دلایل آن است و باعث هدر رفتن مبلغ هنگفتی در زمینه تبلیغات می‌شود.

یکی از ابزارهایی که می‌تواند این مشکل را حل کند نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتریان است که این هم به خاطر داشتن هزینه بالا و نیاز به نیروی انسانی و پیچیدگی کار با آن باعث شده که کسب‌وکارهای زیادی به‌جای استفاده از این نرم‌افزار به همان شیوه قدیمی خود مسئله را پیگیری کنند.

کد USSD این مسئله را برای کسب‌وکارهای متوسط و کوچک حل نموده. دلیل حل این مشکل این است که برای ارتباط با مشتریان به شماره تماس و ارسال پیامک نیاز است که USSD با کمترین زمان و پایین‌ترین هزینه و حتی بدون نیاز به استخدام فرد مربوطه می‌تواند این کار را انجام دهد. همچنین با قرار گرفتن سامانه‌ها و نرم‌افزارهای پیشرفته ارتباط با مشتریان USSD را به آن لینک کرد.8-به دست آوردن اطلاعات تماس واقعی مشتریان از شبکه های اجتماعی

از پرطرفدارترین پلتفرم‌هایی که در کسب‌وکارها چه در ایران و چه در خارج از کشور بسیار محبوب شده‌اند اینستاگرام است که بیشتر مخاطبین آن جوانانی با ویژگی‌های خاص و متفاوت هستند. امروزه صاحبان کسب‌وکارها به دنبال به دست آوردن مشتری و فروش محصولات خود در این پلتفرم هستند، همچنین شناسایی مخاطبین واقعی از فیک و تبدیل مخاطبین خود به مشتری از مهم‌ترین مسائل این روز های کسب‌وکارهای مختلف شده. مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که در اینستاگرام شماره مشتری مشخص نیست و ترغیب مشتری به خرید و پیام تخفیف و قرعه‌کشی و... را دیگر نمی‌شود بدون داشتن شماره تلفن ارسال کرد و با مشتری ارتباط و تعامل تلفنی داشت.

با تهیه USSD و قراردادن آن در پیج اینستاگرامی خود می‌توانید مشتریان خود را پیدا کنید و با دریافت شماره همراه آن‌ها این کاربران را به مشتریان وفادار هود تبدیل نمایید تا هم از طریق اینستاگرام فروش داشته باشید و هم با گرفتن شماره تلفن آن‌ها پیامک‌های تخفیف را برایشان ارسال نماید تا به خرید بیشتر ترغیب بشوند.


سرویس کسب درامد از USSD

با همکاری در فروش کد و زیرکد USSD درامد کسب کنید!

بعد از ثبت نام در سایت به شما کدی اختصاص می یابد. در صورتی که هر کاربری هنگام ثبت نام این کد را به عنوان معرف ثبت نماید به نسبت خدمات خریداری شده درصدی از خرید این مشتری به حساب شما واریز می شود...

ایجاد منو و محتوای دلخواه به صورت نامحدود

بعد از خرید کد USSD می توانید با پنل تحت وب به صورت آنی منوی مورد نظر خود را اضافه و یا ویرایش نمایید.

نظرسنجی و مسابقه حرفه ای

شما می توانید انواع نظرسنجی و مسابقه را در کد USSD خود فعال کنید و با تعیین زمان معتبر بودن مسابقه امکان شرکت در مسابقه را محدود نمایید. پس از پایان مسابقه و نظر سنجی فایل اکسل شرکت کنندگان بر اساس گزینه دلخواه و یا کل نتایج قابل دانلود است.

باشگاه مشتریان USSD و اندروید

سرویس باشگاه مشتریان همزمان با USSD و اپلیکیشن اندروید ارتباط داشته و مشتریان شما می توانند با استفاده از کد USSD و یا اپلیکیشن اندروید «مولوپ» از امکانات باشگاه مشتریان استفاده کنند.

درخواست خدمات یا پشتیبانی

کاربر با شماره گیری کد USSD منویی که شما به این قابلیت اختصاص داده اید می تواند درخواست پشتیبانی و یا خرید خدمات بدهد. در همان لحظه درخواست مشتری، پیامکی برای مسئول فروش و یا پشتیبانی شما ارسال می شود که اطلاعات کاربر در آن درج شده است..

پاسخ متنی یا پیامکی به درخواست مشتریان

در هر منو کد USSD می توانید مشخص کنید تا برای کاربر یک پیام در محیط USSD نمایش داده شود که هیچ هزینه اضافی در بر نخواهد داشت و یا تنظیم کنید تا به محض شماره گیری آن منو، پیامکی برای کاربر ارسال گردد.

استفاده رایگان کاربران از شماره‌ی رند شرکت به شماره 3000181818

کاربران USSD Panel می توانند بدون هیچ هزینه ای بابت خرید شماره پیامک، از شماره رند شرکت برای ارسال اطلاعات بصورت پیامک بر روی موبایل تماس گیرنده استفاده کنند. در ضمن در صورتی که مشتری سامانه اختصاصی تهیه کند، کلیه پیامک ها با شماره اختصاصی ایشان ارسال خواهد شد.