لوگو ussd

USSD Panel ارائه دهنده خدمات خريد کد USSD

با امکان تست و پشتيباني رايگان


021-910 26 910

پاسخگویی تلفنی: 9 الی 17 پنچ‌شنبه‌ها 9 الی 13

هزینه خرید و راه اندازي کد ussd چه قدر است؟


مقدمه

در این مقاله می خواهیم به سوال هزینه خرید کد یو اس اس دی چه قدر است پاسخ دهیم. امروزه علاوه بر بانک ها و ادارات دولتی، کسب و کارهای خصوصی و کوچک هم برای راحتی و ارائه امکانات بیشتر به مشتری از این کدها استفاده می کنند. اگر شما هم می خواهید کد یو اس اس دی شخصی بخرید و دنبال هزینه آن هستید تا انتهای مقاله همراه ما بمانید.
ابتدا شرکت های ارائه دهنده این خدمات را بررسی می کنیم سپس عوامل موثر بر قیمت را برمی شماریم و در انتها با قیمت سرویس های مختلف آشنا می شویم.


خرید کد ussd

شرکت های ارائه دهنده کد

 

اگر شما هم به فکر خرید کد یو اس اس دی افتاده باشید احتمالا خرید از مخابرات به ذهنتان رسیده باشد.اما براي خريد اين کدها شما بايد با اپراتورهاي تلفن همراه در ارتباط باشيد. اگر می خواهید مطالعه بیشتری در این زمینه داشته باشید ما در مقاله، چگونه از مخابرات کد USSD بخریم مفصل در مورد این موضوع صحبت کرده ایم.
علاوه بر شرکت های همراه اول و ایرانسل شرکت های خصوصی نیز کد یو اس اس دی واگذار می کنند. خرید کد از اپراتورها هزینه بسیار بالایی (میلیاردی) دارد که باید هر ساله نیز تمدید گردد و برای اینکه کد USSD شخصی شما روی همه اپراتورهای پاسخگو باشد باید به همه اپراتورها این هزینه را پرداخت کنید. بعد از خواندن این مقاله ممکن است سوال بعدی که به ذهنتان می‌رسد در مورد راهنمای خرید کد باشد. در مقاله، راهنمای خرید کد USSD مفصل در مورد این موضوع صحبت کرده ایم.
ussdpanel برای راحتی مشتریان اقدام به واگذاري زیر کد های *500# نموده است و علاوه بر کاهش هزینه ها، امکانات و مزایایی بیشماری در اختیار شما قرار می دهد.


شرکت های ارائه دهنده کد ussd

عوامل تاثیرگذار در قیمت

هنگام خرید کد یو اس اس دی، آشنایی با عوامل موثر بر قیمت به ما کمک می کند انتخاب بهتری داشته باشیم. دو عامل بر قیمت کد یو اس اس دی اثر گذار هستند. این عوامل شامل تعداد ارقام و رند بودن شماره است. هرچه قدر تعداد ارقام کمتر باشد هزینه خرید کد بیشتر است. همچنین رند بودن شماره نیز با بیشتر شدن قیمت رابطه مستقیم دارد. هر چه قدر شماره مورد نظر شما رندتر باشد هزینه شما نیز بیشتر خواهد بود.
ما در یو اس اس دی پنل سعی کرده ایم با واگذاري زیر کد های *500# از هرینه های شما بکاهیم. علاوه بر کاهش هزینه ها امکانات بیشتری نیزی در اختیاری شما قرار می دهیم. لازم به ذکر است کدهاي 7 تا 11 رقمي بدون هزينه رندي بوده و مي توانيد همه کدهاي رند اين بازه را با هزينه عادي تهيه کنيد.


هم اکنون تماس بگیرید

مشاورین و کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند

021-91026910


هزینه راه اندازی سرویس USSD

 

برای راه اندازی سرویس USSD شما می توانید با ثبت نام در سایت زير کد مورد نظر خود را انتخاب کنید و در هر شبانه روز به مدت یک ساعت کاملا رایگان از آن استفاده کنید تا به طور کامل با محیط و امکانات پنل آشنا شوید و پاسخ های متفاوت به کاربر را بررسی کنید.
بعد از ثبت نام با انتخاب دکمه «خريد محصولات» می توانید محصولات مختف یو اس اس دی پنل را مشاهده و با انتخاب خرید کد USSD می توانید در داخل فیلد، شماره مورد نظر خود از زیر کد *500# استعلام کنید. قيمت شماره انتخابی با توجه به عوامل بالا بین 5تا 90 میلیون تومان متغییر است.
همانطور که در بالا گفتیم هزینه خرید کد یو اس اس دی به دو عوامل بستگی دارد:
1-تعداد ارقام
2-رند بودن شماره
علاوه بر عوامل بالا شما می توانید از وب سرویس رایگان و شماره اینترنتی رایگان جهت ارسال پیامک با امکان عبور از بلک لیست مخابرات( شماره های فیلتر شده) استفاده کنید که بهره برداري از این مزایاي منحصر به فرد، منجر به افزايش هزينه هاي شما نشده است.

کسب درآمد از کد ussd

سخن پایانی; هزینه خرید کد ussd چه قدر می شه؟


امکان خرید کد از مخابرات وجود ندارد و هم چنین خرید کد USSD از همراه اول یا ایرانسل نیز هزینه میلیاردی و نیاز به تمدید سالانه دارد اما خرید از یو اس اس دی پنل به شما کمک می کند تا با یک هزارم مبلغ از امکانات و مزایای بی شمار آن بهره ببرید. می توانید برای آشنای با این مزایا مقاله مزایایی خرید از یو اس اس دی پنل را مطالعه بفرمایید.


هم اکنون تماس بگیرید

مشاورین و کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند

021-91026910سوالات متداول


چگونه کد ussd را فعال کنیم؟

برای فعال سازی کد ussd همانطور که در بالا گفته شده بود می توانید ابتدا از اکانت دمو استفاده کنید تا با محیط و امکانات آشنا شوید سپ اقدام به خرید نماید. بعد از انتخاب شماره دلخواه و خرید کد می توانید منو دلخواه خود با قابلیت تغییر را بسازید ما در مقاله راهنمایی ساخت و استفاده از پنل و منوها به طور کامل در این رابطه صحبت کرده ایم.

آیا امکان خرید کد یو اس اس دی رایگان وجود دارد؟

خیر این امکان وجود ندارد، اما ما در شرکت یو اس اس دی پنل برای رفاه حال مشتریان و آشنایی بیشتر شما عزیزان با پنل، امکان تست کدهاي 7 تا 11 رقمي را به مدت یک ساعت در هر شبانه روز و کاملا رایگان را برای شما ایجاد کرده ایم.