لوگو ussd

USSD Panel ارائه دهنده خدمات خريد کد USSD

با امکان تست و پشتيباني رايگان


021-910 26 910

پاسخگویی تلفنی: 9 الی 17 پنچ‌شنبه‌ها 9 الی 13

قوانین و شرایط

شرایط و تعهدات استفاده از زیر کد دستوری *500# بر روی خط USSD به سرشماره 500 و فعال در اپراتورهای همراه اول و ایرانسل به همراه اپلیکیشن باشگاه مشتریان مولوپ و پنل تحت وب به آدرس (WWW.USSDPANEL.COM,MOLOOP.IR) فی ما بین فروشنده(شرکت گویا هگمتان ماد سیستم به شماره ثبت 12940) و خریدار:

اين قرارداد شامل عقد از راه دور بوده و ايجاب و قبول آن با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است و طرفين قرارداد آنرا بوسيله امضاي الکترونيک و فشار دادن دکمه تاييد در سایت، مطابق ماده 10 قانون مدني انجام مي دهند و صيغۀ بيع شرعي و قانوني بدينوسيله بين طرفين جاري مي گردد.
 1- خريدار تعهد نموده خدمات USSD Panel را با دقت و شخصاً از روي علاقۀ خود از مجموعۀ خدمات USSD Panel خريداري کرده و بدون هيچ گونه اجبار و اکراه و از روي صحت و سلامت و رضايت کامل اين قرار داد را منعقد نموده است.
 2-خدمات فروخته شده به هيچ وجه کنسل نخواهد شد و فروشنده وظيفه اي در قبال پس گیری خدمات نخواهد داشت.
 3-فروشنده موظف به پشتیبانی سالانه از خدمات فروخته شده برای خریدار می باشد.
 4-خریدار تحت هیچ عنوانی حق واگذاری کد اختصاص یافته، اپلیکیشن مولوپ، کارت ویزیت الکترونیکی و دیگر محصولات شرکت را به غیر نخواهد داشت.
 5-هرگونه دستکاری در استانداردها و پروتکل های خدمات ممنوع می باشد.
 6-خریدار نباید از تبلیغات ماهواره ای و یا مضامین غیرمجاز و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران در متون و محتوای خود استفاده نماید، و در صورت درج چنین مضامینی مطابق قوانین برخورد خواهد شد و مسئولیت کیفری و حقوقی محتوا و پیامدهای ناشی از آن برعهده خریدار می باشد و فروشنده هیچگونه مسئولیتی در مورد فعالیت ها و عملکرد خریدار نخواهد داشت.
 7-فروشنده صرفا به عنوان تامین کننده بستر و پلتفرم خدمات می باشد و کلیه مسئولیت ها در قبال چگونگی، محتوا، مجوزهای اجرای کمپین ها و کلیه موارد تبعی و سببی و قانونی در مدت و پس از اجرای این موارد به عهده خریدار می باشد.
 8-با توجه به امکان تست رایگان زیرکد به مدت یک ساعت قبل از پرداخت وجه و اطلاع رسانی قوانین به صورت شفاف در سایت رسمی شرکت و تایید قوانین و تعهدات قبل از پرداخت نهایی وجه توسط خریدار ، هزینه زیرکد فروخته شده به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد و خریدار حق هرگونه شکایت و ادعایی در این خصوص از شرکت (فروشنده)، بازاریابان و معرف را از خود سلب می نماید.
 9-فروشنده موظف به پشتیبانی سالانه از خدمات فروخته شده و ایجاد و ارائه زیرساخت های لازم برای تامین سرویس مربوطه می باشد و برنامه نویسی مربوط به وب سرویس در صورت نیاز برعهده خریدار است.
 10-حق انحصاری استفاده از زیرکد فروخته شده برای خریدار محفوظ می باشد و فروشنده نمی تواند این زیرکد را در طول مدت قرارداد در اختیار افراد دیگر قرار دهد.
 11-فروشنده می تواند خدمات مشابه را با زیرکدهای مختلف به کلیه اشخاص حقیق و حقوقی دیگر ارائه نماید.
 12-فروشنده هیچ گونه مسئولیتی در قبال پاسخ به شکایات و درخواست های مشتریان و مخاطبان خریدار ندارد.
 13-مبالغی که به هر طریقی با استفاده از خدمات شرکت به خریدار تعلق می گیرد در ناحیه کاربری خریدار منظور می شود که پس از درخواست وجه از ناحیه کاربری توسط خریدار مبلغ درخواستی به حساب بانکی وی (به شماره کارت،حساب، شبای بانکی) واریز می گردد.
 14-کلیه اطلاعات اعم از دیتا، محتوا و اطلاعات مخاطبین خریدار که از طریق زیرکد فروخته شده حاصل می شود، محرمانه بوده و فروشنده حق استفاده و یا نشر آنرا به جز دستور کتبی قضایی و یا پلیس فتا نخواهد داشت.
 15-در صورت بروز هر نوع تاثیر منفی بر کسب و کار و شهرت فروشنده خسارت مادی و معنوی به وی ناشی از نقض تعهدات، تخلف و عدول از شرایط ارائه خدمات و یا سهل انگاری در اجرای مفاد تعهدنامه در نتیجه عملکرد خریدار، خسارات وارده و جرائم مربوطه می بایست محاسبه و ظرف مدت یک ماه به فروشنده پرداخت گردد و فروشنده مجاز به قطع کلیه خدمات و سرویس های ارائه شده بدون استرداد وجه به خریدار، خواهد بود.
 16-خریدار حق استفاده از علائم و نشان های تجاری فروشنده و اپراتورهای تلفن همراه را بدون مجوز کتبی و تاییدیه های مربوطه از خود سلب می نماید.
 17-فروشنده این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود.
 18-ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل نه محدود به حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس USSD PANEL و مولوپ است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد.
 19-ممکن است بنا به مورد و حسب صلاحدید شرکت، از کاربران درخواست شود که اقدام به تکمیل اطلاعات، ارائه مدارک و یا اصلاح اطلاعات موجود کنند. در این صورت، کاربر متعهد به ارائه اطلاعات و یا اصلاح اطلاعات درخواستی در مدت اعلام و درخواست شده از سوی شرکت خواهد بود. در غیر این صورت شرکت می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ خدمات به کاربر مذکور خودداری کند.
 20-بر اساس ماده 12 قانون ماليات بر ارزش افزوده مبلغ 9 % به عنوان ماليات بر ارزش افزوده و عوارض بر اساس قانون بر عهده خريدار می باشد که به هنگام خرید از خریدار دریافت می شود.

 ماده2 تجارت الکترونيکي
(امضاي الکترونيکي) (Electronic Signature):
عبارت از هر نوع علامت منضمم شده يا به نحو منطقي متصل شده به(داده پيام) است كه براي شناسايي امضاء كننده(داده پيام)، مورد استفاده قرار مي گيرد.
(وسایل ارتباط ازراه دور)(Means Of Distance Communication):
عبارت از هر نوع وسيله اي است كه بدون حضور فيزيكي همزمان تامين كننده و مصرف كننده جهت فروش كالا و خدمات استفاده مي‌شود.
(عقدازراه دور)(Distance Contract):
ايجاب و قبول راجع به كالاها و خدمات بين تامين كننده و مصرف كننده با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است.
 ماده 7 تجارت الکترونيکي:
هر گاه قانون وجود امضاء را لازم بداند امضاي الکترونيکي مكفي است.
 ماده 10 مدني :
قراردادهاي خصوصي نسبت به کسانيکه آن را منعقد نموده اند درصورتي که مخالف صريح قانون نباشد نافذ است.
اين قرار داد وفق ماده 2 و 7 قانون تجارت الکترونيک و ماده 10 قانون مدني جمهوري اسلامي ايران منعقد گرديد و بين طرفين لازم مي باشد.


سرویس کسب درامد از USSD

با همکاری در فروش کد و زیرکد USSD درامد کسب کنید!

بعد از ثبت نام در سایت به شما کدی اختصاص می یابد. در صورتی که هر کاربری هنگام ثبت نام این کد را به عنوان معرف ثبت نماید به نسبت خدمات خریداری شده درصدی از خرید این مشتری به حساب شما واریز می شود...

ایجاد منو و محتوای دلخواه به صورت نامحدود

بعد از خرید کد USSD می توانید با پنل تحت وب به صورت آنی منوی مورد نظر خود را اضافه و یا ویرایش نمایید.

نظرسنجی و مسابقه حرفه ای

شما می توانید انواع نظرسنجی و مسابقه را در کد USSD خود فعال کنید و با تعیین زمان معتبر بودن مسابقه امکان شرکت در مسابقه را محدود نمایید. پس از پایان مسابقه و نظر سنجی فایل اکسل شرکت کنندگان بر اساس گزینه دلخواه و یا کل نتایج قابل دانلود است.

باشگاه مشتریان USSD و اندروید

سرویس باشگاه مشتریان همزمان با USSD و اپلیکیشن اندروید ارتباط داشته و مشتریان شما می توانند با استفاده از کد USSD و یا اپلیکیشن اندروید «مولوپ» از امکانات باشگاه مشتریان استفاده کنند.

درخواست خدمات یا پشتیبانی

کاربر با شماره گیری کد USSD منویی که شما به این قابلیت اختصاص داده اید می تواند درخواست پشتیبانی و یا خرید خدمات بدهد. در همان لحظه درخواست مشتری، پیامکی برای مسئول فروش و یا پشتیبانی شما ارسال می شود که اطلاعات کاربر در آن درج شده است..

پاسخ متنی یا پیامکی به درخواست مشتریان

در هر منو کد USSD می توانید مشخص کنید تا برای کاربر یک پیام در محیط USSD نمایش داده شود که هیچ هزینه اضافی در بر نخواهد داشت و یا تنظیم کنید تا به محض شماره گیری آن منو، پیامکی برای کاربر ارسال گردد.

استفاده رایگان کاربران از شماره‌ی رند شرکت به شماره 3000181818

کاربران USSD Panel می توانند بدون هیچ هزینه ای بابت خرید شماره پیامک، از شماره رند شرکت برای ارسال اطلاعات بصورت پیامک بر روی موبایل تماس گیرنده استفاده کنند. در ضمن در صورتی که مشتری سامانه اختصاصی تهیه کند، کلیه پیامک ها با شماره اختصاصی ایشان ارسال خواهد شد.