لوگو ussd

USSD Panel ارائه دهنده خدمات خريد کد USSD

با امکان تست و پشتيباني رايگان


021-910 26 910

پاسخگویی تلفنی: 9 الی 17 پنچ‌شنبه‌ها 9 الی 13

آموزش احراز هویت در امتا

سامانه احراز مشتریان تجارت الکترونیکی (اِمتا)، با درخواست کاربران و احراز اطلاعات هویتی ، مکانی ، تماسی ، اعتباری و غیره آنها از طریق پایگاه‌های اطلاعاتی دولتی به صورت آنلاین و اختصاص حساب کاربری یکتا ، امکان ورود آنها به وب‌سایت‌ کسب‌وکارها را از طریق افزونه این سامانه نیز فراهم آورده است.


بعد از ثبت نام در سایت با پیام زیر روبرو می‌شوید.


ثبت نام در سایت

و پس از اقدام برای احراز هویت آنلاین مانند تصویر زیر، مرورگر دستگاه شما به صفحه سایت دولتی «امتا» خواهد رفت.


صفحه سایت «امتا»

در اینجا دو حالت وجود دارد. یا شما قبلا در امتا ثبت‌نام کرده اید و یا خیر؟

اگر قبلا ثبت نام کرده‌اید و رمز عبور خود را به خاطر دارید در قسمت «ورود با رمز ثابت» با وارد کردن شماره موبایل، رمز عبور و عبارت امنیتی به سایت وارد شوید.


صفحه سایت «امتا»

اگر ثبت‌نام کرده‌اید اما رمز خود را به خاطر ندارید بالای صفحه روی گزینه «ورود با رمز یکبارمصرف» کلیک کنید و پس از وارد کردن شماره تلفنی که با آن در سامانه ثبت‌نام کرده‌اید کلید «ارسال رمز یکبارمصرف» را بزنید تا یک رمز برای شما پیامک شود. مانند تصویر زیر با وارد کردن آن رمز در کادر مربوطه و زدن کلید ورود می‌توانید وارد شوید.


صفحه سایت «امتا»


در صورتی که تا به حال در سامانه «امتا» ثبت‌نام نکرده‌اید، مانند تصویر زیر در همان صفحه ابتدا بر روی گزینه «ثبت‌نام» کلیک کنید.


ثبت نام در امتا

در صفحه بعد شماره تلفن همراهی که به نام خودتان است را وارد کنید و بعد از وارد کردن کد امنیتی کلید «مرحله بعد» را کلیک کنید.


ثبت نام در امتا

یک کد تایید برای شما پیامک می‌شود که مانند تصویر زیر باید در صفحه بعد آن را به همراه کد ملی، رمز عبور انتخابی خودتان و تاریخ تولدتان وارد کنید.


کد احراز امتا

توجه1: رمز عبور باید حداقل 8 حرف باشد و شامل حداقل یک حرف، حداقل یک کاراکتر خاص (مانند@!.#$% و ...) و حداقل یک عدد باشد.


در پایان در صورت موفقیت‌آمیز بودن ثبت‌نام پیام متناسب را مشاهده خواهید نمود و مانند تصویر زیر، مجددا به صفحه ورود منتقل می‌شوید و با وارد کردن شماره همراه و رمز ورود انتخابی خودتان در مرحله قبل می‌توانید به سامانه وارد شوید.


کد احراز امتا


پس از ورود موفق پیامی مبنی بر ارسال اطلاعات به سایت ما مشاهده می‌کنید که با زدن دکمه سبز رنگ «اعطای دسترسی» به سایت بازگشته و اکانت شما در لحظه و به صورت خودکار تایید می‌گردد.


تایید ارسال اطلاعات از امتا


حال به سایت بازگشته و پیام احراز هویت موفق را مشاهده خواهید نمود.


تایید حساب کاربری ussdpanel
سرویس کسب درامد از USSD

با همکاری در فروش کد و زیرکد USSD درامد کسب کنید!

بعد از ثبت نام در سایت به شما کدی اختصاص می یابد. در صورتی که هر کاربری هنگام ثبت نام این کد را به عنوان معرف ثبت نماید به نسبت خدمات خریداری شده درصدی از خرید این مشتری به حساب شما واریز می شود...

ایجاد منو و محتوای دلخواه به صورت نامحدود

بعد از خرید کد USSD می توانید با پنل تحت وب به صورت آنی منوی مورد نظر خود را اضافه و یا ویرایش نمایید.

نظرسنجی و مسابقه حرفه ای

شما می توانید انواع نظرسنجی و مسابقه را در کد USSD خود فعال کنید و با تعیین زمان معتبر بودن مسابقه امکان شرکت در مسابقه را محدود نمایید. پس از پایان مسابقه و نظر سنجی فایل اکسل شرکت کنندگان بر اساس گزینه دلخواه و یا کل نتایج قابل دانلود است.

باشگاه مشتریان USSD و اندروید

سرویس باشگاه مشتریان همزمان با USSD و اپلیکیشن اندروید ارتباط داشته و مشتریان شما می توانند با استفاده از کد USSD و یا اپلیکیشن اندروید «مولوپ» از امکانات باشگاه مشتریان استفاده کنند.

درخواست خدمات یا پشتیبانی

کاربر با شماره گیری کد USSD منویی که شما به این قابلیت اختصاص داده اید می تواند درخواست پشتیبانی و یا خرید خدمات بدهد. در همان لحظه درخواست مشتری، پیامکی برای مسئول فروش و یا پشتیبانی شما ارسال می شود که اطلاعات کاربر در آن درج شده است..

پاسخ متنی یا پیامکی به درخواست مشتریان

در هر منو کد USSD می توانید مشخص کنید تا برای کاربر یک پیام در محیط USSD نمایش داده شود که هیچ هزینه اضافی در بر نخواهد داشت و یا تنظیم کنید تا به محض شماره گیری آن منو، پیامکی برای کاربر ارسال گردد.

استفاده رایگان کاربران از شماره‌ی رند شرکت به شماره 3000181818

کاربران USSD Panel می توانند بدون هیچ هزینه ای بابت خرید شماره پیامک، از شماره رند شرکت برای ارسال اطلاعات بصورت پیامک بر روی موبایل تماس گیرنده استفاده کنند. در ضمن در صورتی که مشتری سامانه اختصاصی تهیه کند، کلیه پیامک ها با شماره اختصاصی ایشان ارسال خواهد شد.