لوگو ussd

USSD Panel ارائه دهنده خدمات خريد کد USSD

با امکان تست و پشتيباني رايگان


021-910 26 910

پاسخگویی تلفنی: 9 الی 17 پنچ‌شنبه‌ها 9 الی 13

وب سرویس اتصال کارت ویزیت پیامکی به وب‌سایت شما


این راهنما جهت سهولت در کار برنامه‌نویسانی طراحی شده است که قصد دارند کارت ویزیت پیامکی خود را با نرم‌افزارهای کاربردی خود ارتباط دهند.

اصول کار وب‌سرویس به این صورت است که شما نوع پاسخ کارت ویزیت پیامکی خود را «وب سرویس» تعریف نموده و یک آدرس اینترنتی به آن اختصاص می‌دهید.

برای این کار ابتدا از منوی اصلی گزینه «کارت ویزیت پیامکی» را انتخاب نموده و پس از مشاهده کارت ویزیت‌های خود، بر روی گزینه «تنظیم متن پاسخ» کلیک می‌کنید.


آموزش اتصال کارت ویزیت پیامکی به وب سرویس


در صورتی که شخصی متن این کارت ویزیت را پیامک کند، پارامترهای زیر به آدرس اینترنتی شما بوسیله متد GET ارسال می‌گردد:نام پارامتر

توضیحات

mobile

شماره موبایل تماس گیرنده

message

متن پیامک ارسال شده


برای مثال اگر متن کارت ویزیت شما «گویا» باشد و آدرس اینترنتی شما به صورت زیر وارد شده باشد و شخصی با شماره موبایل 09123334455 کارت ویزیت شما را به شماره 3000181818 ارسال کند، در همان لحظه این آدرس بدین صورت فراخوانی می‌گردد:


http://ussdpanel.com/test_ebc_webservice.php


گویا=http://ussdpanel.com/test_ebc_webservice.php?mobile=09123334455&message


  • در صورتی که یک وب‌سرویس عمومی راه‌اندازی کرده‌اید و نیازی به چک کردن شماره موبایل و مابقی پارامترها ندارید می‌توانید بدون توجه به آن‌ها هر پاسخی که نیاز دارید ارسال نمائید تا برای تمام اشخاصی که متن این کارت ویزیت را ارسال می‌کنند نمایش داده شود.

  • در غیر این صورت با پردازش این اطلاعات در سمت خودتان پاسخ مناسب را در خروجی چاپ نمائید.

  • پاسخ شما باید به صورت متن و بدون هیچ‌گونه کد برنامه‌نویسی و یا کد html بوده و فقط متن مورد نظرتان را در خروجی چاپ کنید.

  • در صورتی که متن پاسخ شما طولانی بوده و بیشتر از 800 کاراکتر باشد به جهت کنترل خطا و جلوگیری از متضرر شدن شما پاسخی توسط پیامک برای کاربر ارسال نخواهد شد.یک نمونه کد ساده به زبان php برای تست وب ‌سرویس


تکه کد زیر را در یک فایل php کپی کرده و پس از آپلود آن بر روی سرور آدرس فایل را به عنوان آدرس وب سرویس در کادر پاسخ کارت ویزیت پیامکی خود وارد کنید.

با فراخوانی کارت ویزیت پیامکی مورد نظر مورد نظر، شماره موبایلی که کد را شماره‌گیری نموده به همراه متن کارت ویزیت پیامکی به عنوان خروجی برگردانده می‌شود.<?php

$mobile=$_REQUEST['mobile'];

$message=$_REQUEST['message'];

echo ('mobile:'.$mobile.PHP_EOL.'message:'.$message);

exit();

?>شما با امکان وب سرویس می‌توانید کارت ویزیت پیامکی خود را به تمام تکنولوژی‌های روز و انواع نرم‌افزار ها و سخت‌افزارها متصل نمائید. در صورتی که نیروی فنی در دسترس خود ندارید پروژه خود را به USSD Panel بسپارید تا توسط متخصصان شرکت برای شما پیاده‌سازی گردد.


سرویس کسب درامد از USSD

با همکاری در فروش کد و زیرکد USSD درامد کسب کنید!

بعد از ثبت نام در سایت به شما کدی اختصاص می یابد. در صورتی که هر کاربری هنگام ثبت نام این کد را به عنوان معرف ثبت نماید به نسبت خدمات خریداری شده درصدی از خرید این مشتری به حساب شما واریز می شود...

ایجاد منو و محتوای دلخواه به صورت نامحدود

بعد از خرید کد USSD می توانید با پنل تحت وب به صورت آنی منوی مورد نظر خود را اضافه و یا ویرایش نمایید.

نظرسنجی و مسابقه حرفه ای

شما می توانید انواع نظرسنجی و مسابقه را در کد USSD خود فعال کنید و با تعیین زمان معتبر بودن مسابقه امکان شرکت در مسابقه را محدود نمایید. پس از پایان مسابقه و نظر سنجی فایل اکسل شرکت کنندگان بر اساس گزینه دلخواه و یا کل نتایج قابل دانلود است.

باشگاه مشتریان USSD و اندروید

سرویس باشگاه مشتریان همزمان با USSD و اپلیکیشن اندروید ارتباط داشته و مشتریان شما می توانند با استفاده از کد USSD و یا اپلیکیشن اندروید «مولوپ» از امکانات باشگاه مشتریان استفاده کنند.

درخواست خدمات یا پشتیبانی

کاربر با شماره گیری کد USSD منویی که شما به این قابلیت اختصاص داده اید می تواند درخواست پشتیبانی و یا خرید خدمات بدهد. در همان لحظه درخواست مشتری، پیامکی برای مسئول فروش و یا پشتیبانی شما ارسال می شود که اطلاعات کاربر در آن درج شده است..

پاسخ متنی یا پیامکی به درخواست مشتریان

در هر منو کد USSD می توانید مشخص کنید تا برای کاربر یک پیام در محیط USSD نمایش داده شود که هیچ هزینه اضافی در بر نخواهد داشت و یا تنظیم کنید تا به محض شماره گیری آن منو، پیامکی برای کاربر ارسال گردد.

استفاده رایگان کاربران از شماره‌ی رند شرکت به شماره 3000181818

کاربران USSD Panel می توانند بدون هیچ هزینه ای بابت خرید شماره پیامک، از شماره رند شرکت برای ارسال اطلاعات بصورت پیامک بر روی موبایل تماس گیرنده استفاده کنند. در ضمن در صورتی که مشتری سامانه اختصاصی تهیه کند، کلیه پیامک ها با شماره اختصاصی ایشان ارسال خواهد شد.