لوگو ussd

USSD Panel ارائه دهنده خدمات خريد کد USSD

با امکان تست و پشتيباني رايگان


021-910 26 910

پاسخگویی تلفنی: 9 الی 17 پنچ‌شنبه‌ها 9 الی 13

خرید کد USSDبا توجه به قیمت بالای سرشماره USSD حتی برای شرکت ها و سازمان های متوسط نیز امکان استفاده از این تکنولوژی میسر نبوده و در صورت تهیه نیز برای آن‌ها توجیه اقتصادی ندارد. روش دیگر، گرفتن زیر کد از شرکت‌هایی است که کد USSD تهیه کرده اند که در این روش شرکتها نرم افزاری جهت مدیریت این کد به مشتری ارائه نداده و لیست منو‌ها باید از قبل به شرکت خدمات‌دهنده ارائه شود و تغییر آن نیز مستلزم نامه‌نگاری و صرف زمان بسیار بوده و هم‌چنین این خدمات نیز با قیمت بالا و به شرکت‌ها و سازمان‌های متوسط به بالا ارائه می‌شود.

از دیگر مشکلات این روش این است که با گرفتن یک شماره امکان واگذاری زیر‌شماره‌های آن به دیگر شعبات شرکت وجود نداشت و به تعداد شعبات باید کد تهیه شود.

USSD Panel نرم افزاری جامع برای واگذاری کد و زیر‌کد USSD به ادارات، سازمانها و حتی مشاغل کوچک و متوسط است تا همه‌ی اقشار جامعه بتوانند با هزینه‌ای در حدود 10 ميليون تومان از مزایای USSD مانند وابسته نبودن به اینترنت و نیاز نداشتن به گوشی هوشمند برای ارتباط با مخاطبان و ارائه خدمات الکترونیک به آنان بهره ببرند.

از دیگر امکانات شاخص USSD Panel می‌توان به امکان نصب نرم‌افزار بر روی server سازمان‌هایی اشاره کردکه شعبات و نمایندگی های زیادی دارند. در این‌صورت این سازمان‌ها با گرفتن یک شماره از شرکت می‌توانند برای همه شعبات خود زیرکد با نام کاربری و رمز عبور جداگانه تعریف نموده تا هرکدام از شعبات آنها دارای یک زیر‌کد با مدیریت مستقل باشند.

یو اس اس دی پنل با تحقیق میدانی و نظر‌سنجی از مشتریان قبلی خود و با توجه به رایگان بودن شماره گیری USSD برای شماره گیرنده به اشتیاق آنها برای استفاده از این تکنولوژی برای راه‌اندازی مسابقات و نظر سنجی‌ها و همچنین باشگاه مشتریان پی‌برد و این امکانات را به صورت کامل در نرم‌افزار خود پیاده نموده است.

در آخر می‌توان مهم‌ترین امکان نرم افزار را واگذاری وب سرویس به هر‌کد، زیر کد و حتی منو و زیرمنو دانست تا مشتریان سامانه بتوانند درخواست کاربر را به صورت بلادرنگ بر روی هر سرور (server) مد نظرشان در بستر اینترنت دریافت نمایند و پاسخ مورد نظر را نیز در همان لحظه به کاربر اعلام نمایند . از این امکان می‌توان برای اتصال کاربر به نرم افزار‌های درون سازمانی و حتی پروژه های اینترنت اشیا (IOT) استفاده نمود.

در صورتی که تمایل به خرید کد USSD دارید در سامانه ثبت نام کنید.

سرویس کسب درامد از USSD

با همکاری در فروش کد و زیرکد USSD درامد کسب کنید!

بعد از ثبت نام در سایت به شما کدی اختصاص می یابد. در صورتی که هر کاربری هنگام ثبت نام این کد را به عنوان معرف ثبت نماید به نسبت خدمات خریداری شده درصدی از خرید این مشتری به حساب شما واریز می شود...

ایجاد منو و محتوای دلخواه به صورت نامحدود

بعد از خرید کد USSD می توانید با پنل تحت وب به صورت آنی منوی مورد نظر خود را اضافه و یا ویرایش نمایید.

نظرسنجی و مسابقه حرفه ای

شما می توانید انواع نظرسنجی و مسابقه را در کد USSD خود فعال کنید و با تعیین زمان معتبر بودن مسابقه امکان شرکت در مسابقه را محدود نمایید. پس از پایان مسابقه و نظر سنجی فایل اکسل شرکت کنندگان بر اساس گزینه دلخواه و یا کل نتایج قابل دانلود است.

باشگاه مشتریان USSD و اندروید

سرویس باشگاه مشتریان همزمان با USSD و اپلیکیشن اندروید ارتباط داشته و مشتریان شما می توانند با استفاده از کد USSD و یا اپلیکیشن اندروید «مولوپ» از امکانات باشگاه مشتریان استفاده کنند.

درخواست خدمات یا پشتیبانی

کاربر با شماره گیری کد USSD منویی که شما به این قابلیت اختصاص داده اید می تواند درخواست پشتیبانی و یا خرید خدمات بدهد. در همان لحظه درخواست مشتری، پیامکی برای مسئول فروش و یا پشتیبانی شما ارسال می شود که اطلاعات کاربر در آن درج شده است..

پاسخ متنی یا پیامکی به درخواست مشتریان

در هر منو کد USSD می توانید مشخص کنید تا برای کاربر یک پیام در محیط USSD نمایش داده شود که هیچ هزینه اضافی در بر نخواهد داشت و یا تنظیم کنید تا به محض شماره گیری آن منو، پیامکی برای کاربر ارسال گردد.

استفاده رایگان کاربران از شماره‌ی رند شرکت به شماره 3000181818

کاربران USSD Panel می توانند بدون هیچ هزینه ای بابت خرید شماره پیامک، از شماره رند شرکت برای ارسال اطلاعات بصورت پیامک بر روی موبایل تماس گیرنده استفاده کنند. در ضمن در صورتی که مشتری سامانه اختصاصی تهیه کند، کلیه پیامک ها با شماره اختصاصی ایشان ارسال خواهد شد.